1500 ₺

Favori çift

5 senelik kuşumuzun yavrusu ve torunu. Siyah tüylü olan erkek ve 3 aylık. Açık gri olan dişi ve 2 aylık. Kuş sayımız fazla olduğu için satıyoruz. Ev ortamına alışkınlar. Erkek olan kendi kendine sesler çıkartmaya başladı. Konuşma eğitimi için ideal zamanında. En az bizim kadar sevebilecek yeni sahiplerini bekliyoruz.

Sıfır kafes, suluk ve iki adet yemlikle birlikte verilecektir.

Veteriner kontrolünden geçtiler. iç dış parazit ve vitaminleri verildi.

Makul oranda pazarlık payı vardır.

3 toplam görüntüleme,2 bugün
  450 ₺

Komple Set+Kafes + Askı

Pirinç paslanmaz kafesi ve kafes askısı ile birlikte verilecektir, yemliğinden suluğuna herşeyi dahildir, yemini suyunu koymanız yeterlidir. Issırma huyu yoktur, şuana kadar ilgilenemediğim için elime alıştıramadım ancak çok kısa sürede alışacağından eminim ilgi meraklısı. CİNSİYETİ HAKKINDA NET BİLGİM YOK, ötüşü dişi gibi ancak bazen melodili öttüğü oluyor, erkek mi dişi mi net bilgim yok. Yeri Güneşli / Bağcılar / İstanbul. Herhangi bir sağlık sorunu yok çocuğum oldu ilgilenecek vaktim yok o yüzden satıyorum. Rica ediyorum fotoğraf video vs.. boş muhabbetler için aramayın alacaksanız arayın.

2 toplam görüntüleme,1 bugün
  500 ₺

6aylik

6 aydir birlikteyiz cinsiyetini tam bilmiyorum ama erkek diye dusunuyorum. Ufak oglumda alerji ciktigindan ayrilmak zorundayiz. Kusumuzun ayak parmaklari egri duruyor dogustan. Gayet saglikli bir kus.
3 toplam görüntüleme,0 bugün