Burası sitenizde yeni sınıflandırılmış ilanlar oluşturabileceğiniz yerdir.

:  Sorunuz ₺

YETİŞKİN TEDDY BEAR FACE POMERANİAN

  • Teddy bear face (ayı surat) yetişkin Pomeranian Boo yavrumuz sarı bakımlı tüyleriyle altın gibi parlıyor.
  • Kendine has traşı ve özel kıyafetleri ile çok sevimli görünen A kalite oğlumuz aşıları tam bir şekilde teslim edilecektir.
  • Göz kamaştıran güzelliği ile bulunduğu her ortamda dikkatleri üzerinde toplamayı başaran bu özel Pom ile ilgili aytıntılı bilgi almak isterseniz bize hemen ulaşabilirsiniz.
3 toplam görüntüleme,3 bugün
:  Sorunuz ₺

Pomeranian Teddy Face Yavrular

Pomeranian ırkı yavrularımız tüy dökmeyen koku yapmayan ırklar arasında yer alırlar. Yavrularımız bütün sağlık kontrollerinden geçmiş olup günü gelen aşı uygulamaları yapılmıştır. Pomeranian ırkı diğer ırklar ile iyi anlaşan arkadaş canlısı oyuncu bir ırktır. Sevimli ufacık boyutları vardır. Apartmanda bakım için uygun bir ırktır. İstanbul ataşehirde yerimizde görerek teslim alabilirsiniz. Türkiyenin heryerine gönderim sağlamaktayız.
2 toplam görüntüleme,2 bugün
:  Sorunuz ₺

Ayıcık Bebekler Pomeranian Boo

Pomeranian ırkı bebeklerimiz ilk aşılarını olmuş bütün sağlık kontrollerinden geçmiştir. Pasaportları mevcut olup , mikroçipleri takılmıştır. Elimizde cinsiyet ve renk seçenekleri sürekli mevcut olup güncel yavrularımızın resim videoları için numaramızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Türkiyenin heryerine gönderim sağlamaktayız.
2 toplam görüntüleme,2 bugün
:  Sorunuz ₺

KÖPEK ÜRETİM ÇİFTLİĞİNDEN MİNİ POMERANIAN YAVRULAR

  • Güzellikleriyle kendilerine hayran bırakan mini boy Pomeranian Boo yavrularımızı sahiplendiriyoruz.
  • İç dış parazit ve ilk aşılarını yaptırdığımız kabarık tüylü bebeklerimizi gönül rahatlığıyla ailenize dahil edebilirsiniz.
  • Irkının en sevimli bebeklerinden olan pasaport ve mikroçipli bu yavrularla tanışmak için bize ulaşabilirsiniz.
2 toplam görüntüleme,2 bugün